Má cesta k sobě sama.
Vždycky jsem obdivovala alternativní formy práce na sobě, zdraví a životě, nenapadlo by mě, že to můžu dělat i já sobě a navíc pomoci i druhým.
Je to něco málo přes rok, kdy jsem měla první zkušenost s Theta healing. Přirovnala bych to k návštěvě exotické restaurace těšíš se, ale nevíš co přijde. Prostředí Jiren mě okamžitě okouzlilo. Cítila jsem se příjemně a naplňoval mě pocit, že jsem tu správně. Přístup Libušky, která nás provázela meditací, byl lásky plný, vstřícný a … (těch superlativ by bylo mnoho). Po meditaci, kdy jsme si navzájem sdělovali co jsme viděli a cítili jsem vždy vytřeštila oči se slovem: „FAKT???“ bylo to úžasné a neuvěřitelné, přinášelo to spoustu otázek „Jak to?“, „Jak to, že já také?“, „Jak to, že to funguje?“ atd., prostě to tak je! Martinku jsem poznala o trochu později. Překvapilo mě, že jsou dvě tak silné a milé osobnosti na jednom místě.
Absolvovala jsem Basic DNA a později Advanced DNA II. Praktikování s rodinou a poté s přáteli bylo super, když jsem řekla co jsem viděla třeštili oči oni, že to vím a pak já, že to zase vyšlo. Je to dokonalý pocit, protože často chci pomáhat a teď už i vím, jak naplno mohu. A na ty, kteří o to z jakéhokoliv důvodu nestojí, se usmívám s vědomím, že přijdou sami až bude ten správný čas. Vše co s Thetou prožívám mi dává pocit, že je to správná cesta, je to ONO!
Libuško a Martinko, děkuji moc za tu příležitost řídit si svůj život, za to jaké jste a že jsem Vás mohla poznat. Bára