ThetaHealing Terapie

Při terapii se prostřednictvím meditace propojujeme s energií Stvoření, s energií bezpodmínečné lásky, jsme v hladině theta. V této energii je vše možné, dochází ke změnám programů v podvědomí, k okamžitým léčením, k zázrakům.

Průběh ThetaHealing terapie

Klient si určí téma, na kterém by chtěl pracovat, co by chtěl v životě změnit. Poté se propojíme s energií Stvoření, energií bezpodmínečné lásky. Vedeme klienta do první vzpomínky, kdy vznikl program/přesvědčení/trauma, které souvisí s tématem. Programy/přesvědčení můžeme mít na základní úrovni (vše, co jsme si zažili od dětství do současnosti), na genetické úrovni (tyto programy máme v naší DNA zděděné od našich předků po 7. generací zpět), na historické úrovni (programy z kolektivního vědomí, programy našich předků od 8. generace a starší atd.) a na úrovni duše (programy, které nás zasáhly až na úrovni duše). Program/přesvědčení, které jsme si zvědomili, měníme, uvolňujeme emoce, které s tím souvisí a zároveň přes energií Stvoření nabízíme klientovi nové pocity, ctnosti, které se přes danou zkušenost měl naučit. Řešíme příčinu daného tématu, jeho podstatu.

Věřím, že jsme zde proto, abychom se učili ze zkušeností. Vše, co se nám děje v životě je na určité úrovni pro nás učením. Svůj život si každý z nás tvoří více, či méně vědomě. Náš vnitřní prostor, naše nastavení, to jak se cítíme uvnitř, se odráží navenek do našeho fyzického zdraví, do našich vztahů, do okolí. Spousta lidí může žít v mylné představě, že je tomu naopak, že mohou změnit vnější prostředí a změní se jejich vnitřní vnímání. Vše je propojeno, vnější prostředí samozřejmě nás ovlivňuje, nicméně pokud chceme v životě něco změnit, měňme své vnitřní vnímání, programy na podvědomé úrovni.

Při terapii používáme svalový test, testujeme programy/přesvědčení, která máme v našem podvědomí. Aby svalový test dobře fungoval, je třeba, aby byl klient dobře hydratován.

Terapeut pozoruje léčení klienta, změnu programů/přesvědčení, která máme v našem podvědomí z pozice svědka. Ten, kdo léčí, mění programy, není terapeut, ale energie bezpodmínečné lásky.

V některých případech měníme velmi hluboké programy, které mohly působit až toxicky na náš organismus. Program je změněn okamžitě, v těle dochází ke změnám většinou do 2 až 3 dnů. Pokud máme již fyzicky projevené blokace, které vyústily ve fyzickou nemoc, většinou je třeba odstranit více programů/přesvědčení, která s danou nemocí souvisí. Je také důležité naučit se v životě všemu, co se přes nemoc učíme, přijmout načasování našeho vyléčení.

Klient by měl být otevřený změnám, které v souvislosti s novými programy/přesvědčeními bude pociťovat ve svém životě.

Všechny změny probíhají za vědomého a nahlas vyjádřeného souhlasu klienta. Pokud nebude souhlasit s nahráním pocitů, změnou programů, s léčením, tak k tomu nedojde. Je zde naprosto respektována svobodná vůle klienta. V energii bezpodmínečné lásky neexistuje posuzování, odsuzování ani žádná forma doporučování „to bys měl …..“, „pusť to….“. Vždy vnímám bezpodmínečnou lásku, která proudí z jiné roviny bytí, přijetí, soucit a porozumění, že vše se děje, jak má.

Žádný program/přesvědčení, které máme ve svém podvědomí, není horší, nebo lepší. Vše, nám, nebo našim předků někdy sloužilo. Jsou programy, bez kterých by naši předci nebyli schopni přežít. Vědomě se dnes můžeme rozhodnout, zda tyto programy ještě potřebujeme, nebo ne.

Jak poznám, že mám nesoulad mezi vědomím a podvědomím?

V podvědomí máme všechny programy/přesvědčení, na základě kterých vnímáme, jednáme. Jakmile přijde nějaký pocit, který nesouvisí s tím, co právě prožíváme (například pocítíme strach a nejsme v tu chvíli v ohrožení) vyplouvá na povrch vzpomínka, kterou máme v podvědomí a my cítíme strach, agresi, nenávist, lítost „bez vnější příčiny“. Vzpomínku nám může aktivovat místo, vůně, barva, slovní spojení, téměř cokoli.

Při čem nám pomůže ThetaHaeling terapie?

Prostřednictvím terapie mohu řešit vše, co chci v životě změnit. Mohou to být vztahy, hojnost, fyzické nemoci, léčení duše.

Může terapie probíhat on-line?

Ano, je to možné přes aplikaci Zoom, whats app videohovorem nebo přes messengera. Energie proudí i na dálku.

 

Cena terapie

Martina Smíšková

1 hod 2500,-Kč

30 min 1500,-Kč

balíček 10 terapií 20 000,-Kč

 

Libuše Hanzalová

1 hod 1800,-Kč

30 min 1300,-Kč

balíček 10 terapií 16 000,-Kč

 

Kateřina Vojáčková

1 hod 1400,-Kč

30 min 800,-Kč