O nás

Věříme tomu, že v dávné době byly naše intuitivní schopnosti na daleko vyšším stupni, než jsou dnes. Díky vývoji civilizace jsme ztratili mnoho darů.

Energii, kterou dnes používá THETAHEALING®, je zde již od počátku věků. Nastala doba, kdy máme možnost se opět spojit sami se sebou a s naší podstatou.

Genetika, karmické vlivy a kolektivní vědomí většině z nás v minulosti bránily rozvinout svůj plný potenciál. Programy a přesvědčení, které nám dříve umožňovaly přežít, můžeme dnes vnímat, jako omezující.

Přijměme sami sebe, svou vnitřní sílu a prožívejme lásku a radost v každodenním životě.

Během uplynulých šesti let se můj život točil v turbulencích, jedna změna střídala druhou. Mé hodnoty, mé vnímání světa, má vnitřní krajina i můj život se změnil k nepoznání. Když se ohlédnu, připadá mi, že jsem prožila několik životů najednou.

Vím, že vše, čím jsem si prošla, všechny situace, které jsem prožila, vytvořily to, co prožívám nyní a kým jsem nyní. Kdyby se cokoliv událo jinak, vše by bylo trochu nebo hodně jiné. Jsem vděčná, za to, že nyní cítím lásku, klid, prožívám radost. Tím nechci říct, že dříve bych tyto pocity neprožívala, ale byly určitým způsobem více podmíněné strachem, závislými vztahy, pocity viny.

Stále vnímám, že jsem na začátku své cesty, a že je možné prožívat hlubší pocity lásky, klidu, soucitu, radosti a že nikdy nemůžu dojít až nakonec, vždy je zde o trochu víc.

Nemoc v rodině mi před šesti lety během několika hodin změnila vše. Má duše si začala rozvzpomínat. Přesně si pamatuji okamžik, kdy se ke mně dostala informace o nebeské čínské medicíně a o tom, že lze energií měnit naprosto vše. Nesetkala jsem se s nebeskou čínskou medicínou, ale s energií bezpodmínečné lásky, která je součástí každého z nás a se kterou je možné naprosto vše.

Z mého racionálního a praktického vnímání světa,  jsem automaticky začala rozvíjet svou intuici, své dary, které jsem dříve neviděla. Vztahy se všemi blízkými se změnily, ale co bylo nejdůležitější, změnila jsem vztah sama k sobě. Vnímám proud bezpodmínečné lásky, který vychází z jiné roviny bytí, prochází mnou a dále proudí do okolí. Velké téma pro mě bylo zpracovat si, že sebeláska neznamená být sobecká, tento program jsem si nesla ve všech různých podobách.

Kde je strach, tam není lásky, nebo je jí méně. Strach byl ve mně zakořeněn, a mým velkým přáním bylo zbavit se ho. Musela jsem nahlédnout a pochopit spousty situací, abych se mohla posunout dál a začít žít beze strachu.

Vím, že plánem mé duše bylo začít se probouzet a pomáhat jiným lidem na jejich cestě. Jsem si vědoma, že naše planeta prochází velmi potřebnými změnami a to, co může udělat každý z nás je, jít s touto změnou a tím přispět na vyléčení lidstva a Země.

Všichni jsme schopni změny. Být si vědomi propojení s energií bezpodmínečné lásky je rodné právo každého z nás, stejně tak, jako přijímání léčení a uvědomění si kým jsme.

Prostřednictvím energie Stvoření dochází k léčení duše. S vámi, se kterými jsem si dala slib, že se na našich cestách budeme navzájem provázet a podporovat se dříve, či později setkáme. Těším se na shledání s vámi.

Nabízím doprovod na vaší cestě při změnách, které jsou před vámi.

S láskou a vděčností,
Libuše Hanzalová

S energií bezpodmínečné lásky jsem se setkala již před dávnou, dávnou dobou. Vnímám, že si nyní pouze vzpomínám na vše, co nám propojení s touto energií může přínést, od hojnosti k radosti, zdraví a laskavosti..… V hloubi duše vím, že je toho mnohem více.

Na semináři ve Švýcarsku jsem poznala zakladatelku THETAHEALING® Viannu Stibal. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek. V tu chvíli jsem věděla, že je nejenom mým posláním učit o květech, ale také o energii, se kterou THETAHEALING® pracuje. V minulosti jsem měla obdobný prožitek při setkání s panem Whitem, objevitelem australských květových esencí.

Práce s klienty mě hluboce naplňuje. Je úžasné vidět, jak se lidé po seminářích a terapiích transformují. Vidina pozitivních změn života na planetě Zemi je pro mě neuvěřitelnou motivací.

Martina Smíšková