O nás

Věříme tomu, že v dávné době byly naše intuitivní schopnosti na daleko vyšším stupni, než jsou dnes. Díky vývoji civilizace jsme ztratili mnoho darů.

Energii, kterou dnes používá THETAHEALING®, je zde již od počátku věků. Nastala doba, kdy máme možnost se opět spojit sami se sebou a s naší podstatou.

Genetika, karmické vlivy a kolektivní vědomí většině z nás v minulosti bránily rozvinout svůj plný potenciál. Programy a přesvědčení, které nám dříve umožňovaly přežít, můžeme dnes vnímat, jako omezující.

Přijměme sami sebe, svou vnitřní sílu a prožívejme lásku a radost v každodenním životě.

S energií bezpodmínečné lásky jsem se setkala již před dávnou, dávnou dobou. Vnímám, že si nyní pouze vzpomínám na vše, co nám propojení s touto energií může přínést, od hojnosti k radosti, zdraví a laskavosti..… V hloubi duše vím, že je toho mnohem více.

Na semináři ve Švýcarsku jsem poznala zakladatelku THETAHEALING® Viannu Stibal. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek. V tu chvíli jsem věděla, že je nejenom mým posláním učit o květech, ale také o energii, se kterou THETAHEALING® pracuje. V minulosti jsem měla obdobný prožitek při setkání s panem Whitem, objevitelem australských květových esencí.

Práce s klienty mě hluboce naplňuje. Je úžasné vidět, jak se lidé po seminářích a terapiích transformují. Vidina pozitivních změn života na planetě Zemi je pro mě neuvěřitelnou motivací.

Martina Smíšková

K Theta healing jsem se dostala díky Martině Smíškové se kterou společně spolupracujeme na distribuci a školeních Australských květových esencí a nyní asistuji při výuce Theta healing seminářů.

V době, kdy jsem poprvé absolvovala svoji první terapii jsem byla ještě vrcholový sportovec. Uvnitř sebe jsem byla nešťastná a nevěděla jakým směrem se vydat. Díky této energii jsem zcela změnila pohled na svět a na život, který jsem do té doby žila.

Jsem typ člověka, který změny na kterých usilovně pracuje musí reálně vidět. Najednou se mi v životě začaly dít situace, které jsem nedokázala vysvětlit. S odstupem času vidím a vnímám proč tomu tak bylo.

 Díky Theta healing jsem poznala sama sebe, svůj smysl života. Naučila jsem se na věcech pracovat tak, aby mi do života nemusely chodit zkoušky na ,,tělo”. Dostala jsem se do fází pochopení a úcty sama k sobě.

Nyní jsou to tři roky ,co jsem absolvovala svůj první kurz. Věřím, že vše co se nám v životě děje, má svůj smysl. V této energii nic není nereálné.

Za tak krátkou dobu se událo tolik věcí. Transformace, kterou jsem prošla mě motivuje pracovat sama na sobě dál. 

Pochopila jsem skutečný smysl bytí a nyní cítím, že jsem připravená předávat své zkušenosti dál.

Ráda Ti budu průvodcem na Tvé cestě, budeme společně pracovat na slabých i silných stránkách, budeme manifestovat a tvořit. Pamatuj, že i pouhá myšlenka mění.

Certifikace: Basic DNA, Advanced DNA, Dig Deeper, YOu and the Earth, Manifesting and Abundance

Kateřina Vojáčková

  • Věřím v sílu srdce.
  • Věřím v lásku.
  • Věřím v hlubším smysl života, v to že jsme zde z nějakého důvodu.
  • Věřím, že duchovní svět je reálný.
  • Věřím, že si tvoříme vlastní život.
  • Věřím, že čím více jsme si vědomi, co se děje v našem životě, tím více si tvoříme vědomě.
  • Je toho spoustu v co věřím a také toho, co cítím ve svém srdci a to mi dává pocit, že vím.
  • Prožila jsme těžké situace, jako většina z nás a to mě probírá a posílá do větším hlubin mé duše.
  • Vím, že to jde i jinak, je na mě, zda budu naslouchat svému nitru a půjdu životem s lehkostí, radostí a láskou.
  • Vím, že je na mém rozhodnutí, zda se poučím z lekcí, které mi život přináší.

Libuše Hanzalová