KDY: 25.10. – 29. 10. 2022
9.00 – 16.00 hod
Tento intenzivní kurz trvá 5 dní, každý den s přestávkami na oběd a občerstvení.

*čas ukončení je orientační
Přesný rozpis obdržíte spolu s instrukcemi e-mailem před začátkem kurzu.
Cena kurzu: 18 400,- Kč
Číslo účtu: 88054096/2010
V případě potřeby je možné kurzovné uhradit ve formě splátek.

Lektorky: Martina Smíšková, Libuše Hanzalová

Jedná se o pokročilý seminář Theta Healing. Vyžaduje předešlé absolvování seminářů – Basic DNA, Advanced Theta seminář, Dig Depper.
V dnešní době jsou lidé různých kultur, národů a vyznání v mnohem užším kontaktu díky rychlejší dopravě a pokročilým technologiím. Je pro nás velice důležité porozumět a přijmout jiné kultury.

Seminář “Světové vztahy” pomáhá odkrýt hluboce uložené programy z minulých životů, programy zděděné od předků i programy týkající se nejrůznějších kultur, které se skrývají v našem podvědomí.

Během semináře se čistí předsudky, nenávist a nesnášenlivost vůči rasám, národům a náboženstvím, která byla přítomna po staletí. To umožňuje absolventům mít opravdu rádi lidi různých ras a kultur, přijímat je a zahrnovat je bezpodmínečnou láskou.

Jak říká Vianna: “Seminář Světové vztahy je mocný nástroj k odstranění vnitřního a vnějšího konfliktu v nás směrem k druhým.“

Co získáte

  • manuál
  • certifikát vystavený THInK® (ThetaHealing® Institute of Knowledge), který Vás opravňuje pracovat s metodou THETAHEALING ® – být praktikem THETAHEALING® Basic Praktik
  • během kurzu je k dispozici malé občerstvení

Co si vzít sebou

  • Pohodlné oblečení, boty na přezutí, psací potřeby, poznámkový blok

Předpoklady účasti

  • Basic – DNA1, Advance – DNA2, Dig Deeper

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.